Urząd Gminy Nowa Karczma

Aktualności

Artykuły

IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

Przejdź do - IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma już za nami. Tegoroczna Spartakiada odbyła się 28 czerwca w gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie i rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym w Nowej Karczmie. Po zakończonej liturgii uczestnicy udali się na halę sportową w Nowej Karczmie na dalszą część uroczystości.

11 lipca 2018
Czytaj więcej o: IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Przejdź do - Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Już 14 lipca o godz. 16:00 w Szumlesiu Szlacheckim odbędzie się Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma. W programie rywalizacja sołecka, zabawa taneczna i koncert zespołu BASTA. Szczegóły w regulaminie i na plakacie. Zapraszamy.

27 czerwca 2018

Festyn sobótkowy

Przejdź do - Festyn sobótkowy

23 czerwca w Grabówku na boisku rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej odbył się festyn sobótkowy.  Impreza rozpoczęła się warsztatami wyplatania wianków, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Warsztaty przeprowadzone zostały przy współpracy kwiaciarni „Justyna” w Nowej Karczmie. Odbyły się one pod chmurką w klimacie piknikowym. Każdy uczestnik własnoręcznie przygotował kwiaty i z małą pomocą pani Justyny i pani Patrycji uplótł dla siebie wianek.

27 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Festyn sobótkowy

XXVII Pomorskie Agro Targi

Przejdź do - XXVII Pomorskie Agro Targi

Serdecznie zapraszamy na XXVII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca 2018. Więcej informacji oraz organizacja ruchu podczas targów na plakatach.

8 czerwca 2018

Spotkania Seniorów

Przejdź do - Spotkania Seniorów

Kolejne spotkania Seniorów już za nami. Tym razem bawili się Seniorzy z Grabówka,  Grabowskiej Huty, Szponu, Sztofrowej Huty, Jasiowej Huty, Szatarp i Skrzydłowa. Na zaproszenia Sołtysów przybyli licznie zaproszeni Seniorzy  oraz  Goście w osobach: Wójt Gminy Andrzej Pollak, Przewodniczący Rady Gminy Ryszard Kleinszmidt, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Bogusława Klaman oraz dyrektor GOKSiR Aleksandra Peplińska, którzy złożyli Seniorom życzenia zdrowia, długich lat życia oraz zadowolenia  z najbliższych.

8 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Spotkania Seniorów