Urząd Gminy Nowa Karczma

Aktualności

Artykuły

Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe

Przejdź do - Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Karczmie zapraszają do udziału w konkursie na Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe. Szczegóły na plakacie.

18 listopada 2017

Spotkanie z Mikołajem

Przejdź do - Spotkanie z Mikołajem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 10 grudnia o godz. 15:00 w Gminnej Hali  Sportowej w Nowej Karczmie. W programie wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie.

18 listopada 2017

Tenis stołowy

Przejdź do - Tenis stołowy

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie zaprasza na Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma w Tenisie Stołowym (19.11.2017) oraz I Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Gminy Nowa Karczma (26.11.2017). Szczegóły na plakacie.

10 listopada 2017

XXVI Jesienny Marsz na Orientację

Przejdź do - XXVI Jesienny Marsz na Orientację

XXVI Jesienny Marsz na Orientację już za nami.  Bazą Marszu tym razem była siedziba Szkoły Podstawowej w Szatarpach. Jak co roku Organizatorzy przygotowali trzy trasy: TRASA JUNIOR (ok. 5 km.), TRASA RODZINNA (ok.10 km) i TRASA AMBITNA (ok. 10 km). Marsz na Orientację to impreza terenowa, w której zadaniem uczestnika jest odnalezienie w lesie punktów kontrolnych na podstawie otrzymanej od Organizatora mapy.

25 października 2017
Czytaj więcej o: XXVI Jesienny Marsz na Orientację

Pokaz brafittingu

Przejdź do - Pokaz brafittingu

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu serdecznie zaprasza na pokaz brafittingu, któy odbędzie się 25 października 2017 r. o godz. 11:00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie.

23 października 2017