Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zakończono budowę wiaty do składowania osadu

Przejdź do - Zakończono budowę wiaty do składowania osadu

Zakończono budowę wiaty do składowania osadu wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą oraz wymianę urządzeń ciągu technologicznego, służących do oczyszczania  i odwadniania osadu na terenie gminnych oczyszczalni ścieków w Rekownicy i Lubaniu. Koszt inwestycji wyniósł ponad 2mln, inwestycja została współfinansowana ze środków RPO WP 2014-2020 w kwocie niespełna 1,3 mln złotych. Aktualnie złożono wniosek o płatność końcową do Urzędu Marszałkowskiego.

20 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Zakończono budowę wiaty do składowania osadu

Ferie 2018

Przejdź do - Ferie 2018

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Nowej Karczma serdecznie zapraszają na Ferie 2018. Szczegóły na plakacie.

17 stycznia 2018

III Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Gminy Nowa Karczma

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie zaprasza na III Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Gminy Nowa Karczma, który odbędzie się 18.02.2018 r. (niedziela) o godz. 12:00, na Gminnej Hali Sportowej.

17 stycznia 2018

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Przejdź do - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już 14 stycznia 2018 r gramy po raz 26 z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, na terenie Gminy Nowa Karczma kwestować będzie 30 wolontariuszy.
W tym roku zbierane pieniądze przeznaczamy: "DLA WYRÓWNYWANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW"

4 stycznia 2018

Spotkanie z Mikołajem

Przejdź do - Spotkanie z Mikołajem

W niedzielne popołudnie 10 grudnia w gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie odbyło się  Spotkanie z Mikołajem. Tego dnia przygotowano dla uczestników mnóstwo atrakcji.  Pierwsza część spotkania dotyczyła podsumowania konkursu na „Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe”. Konkurs ten zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Karczmie i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - zgłoszono 45 drzewek.

19 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Spotkanie z Mikołajem