Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Piknik Rodzinny - Liniewko

Przejdź do -  Piknik Rodzinny - Liniewko

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie oraz Sołectwo Liniewko zapraszają serdecznie na Piknik Rodzinny który odbędzie się 22 lipca 2017 na boisku rekreacyjnym w Liniewku, rozpoczęcie o godz. 15:00. Szczegóły na plakacie.

19 lipca 2017

XII Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Przejdź do - XII Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Kolejny XII Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma już za nami. W tym roku gospodarzem było Sołectwo Grabowska Huta. Jak zawsze Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy. Do rywalizacji przystąpiło 16 sołectw. Zanim jednak rozpoczęto rywalizację sołecką Wójt Gminy Nowa Karczma Andrzej Pollak, Prezes Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdański Zenon Błański oraz dyrektor Banku Spółdzielczego w Skarszewach Hanna Latoszewska uroczyście pokroili tort z okazji Jubileuszu 120-lecia Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim. Wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na pyszny tort.  

19 lipca 2017
Czytaj więcej o: XII Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma - Szatarpy

Przejdź do - Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma - Szatarpy

Rozpoczęliśmy kolejne festyny z cyklu „Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma”. Pierwszy odbył się 8 lipca w Szatarpach. Wspomnijmy co się na nim działo... Na uczestników jak zawsze czekało mnóstwo atrakcji m.in. spektakl teatralny „Bazyliszek” w wykonaniu aktorów z teatru Krak - Art z Krakowa, zabawy i konkursy z nagrodami! Mini wesołe miasteczko, malowanie buziek, słodki poczęstunek, pieczone prosię, pieczenie kiełbasek przy ognisku no i oczywiście super zabawa do późnych godzin …

11 lipca 2017
Czytaj więcej o: Pikniki Rodzinne w Gminie Nowa Karczma - Szatarpy

Spotkania Seniorów

Przejdź do - Spotkania Seniorów

Kolejne spotkania Seniorów już za nami. Tym razem bawili się seniorzy z Grabówka, Jasiowej Huty, Grabowskiej Huty, Szponu i Sztofrowej Huty. Spotkanie odbyło się  w świetlicy wiejskiej w Grabówku.

10 lipca 2017
Czytaj więcej o: Spotkania Seniorów

III Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma

Przejdź do - III Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma

III Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma odbyła się 28 czerwca w gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie. Tegoroczna Spartakiada połączona została z uroczystością poświęcenia Sztandaru Klubu Emerytów z Nowego Barkoczyna. Uroczystość ta rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym w Nowym Barkoczynie, podczas której dokonano poświęcenia sztandaru. Po zakończonej liturgii uczestnicy udali się na halę sportową w Nowej Karczmie na dalsza część uroczystości.

10 lipca 2017
Czytaj więcej o: III Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma