Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

XXVII Pomorskie Agro Targi

Przejdź do - XXVII Pomorskie Agro Targi

Serdecznie zapraszamy na XXVII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca 2018. Więcej informacji oraz organizacja ruchu podczas targów na plakatach.

8 czerwca 2018

Spotkania Seniorów

Przejdź do - Spotkania Seniorów

Kolejne spotkania Seniorów już za nami. Tym razem bawili się Seniorzy z Grabówka,  Grabowskiej Huty, Szponu, Sztofrowej Huty, Jasiowej Huty, Szatarp i Skrzydłowa. Na zaproszenia Sołtysów przybyli licznie zaproszeni Seniorzy  oraz  Goście w osobach: Wójt Gminy Andrzej Pollak, Przewodniczący Rady Gminy Ryszard Kleinszmidt, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Bogusława Klaman oraz dyrektor GOKSiR Aleksandra Peplińska, którzy złożyli Seniorom życzenia zdrowia, długich lat życia oraz zadowolenia  z najbliższych.

8 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Spotkania Seniorów

Sobótka

Przejdź do - Sobótka

Już 23 czerwca o godz. 18:00 w Grabówku odbędzie się Sobótka. W programie wiele atrakcji, szczegóły można znaleźć na plakacie.

7 czerwca 2018

Dzień Dziecka

Przejdź do - Dzień Dziecka

Już 3 czerwca 2018 r. o godzinie 15:00 zapraszamy na plac PODR w Lubaniu. W programie wiele atrakcji, imprezę poprowadzą aktorzy z Teatru Pana O. Szczegóły na plakacie.

23 maja 2018

VII Pomorski Festiwal Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie

Przejdź do - VII Pomorski Festiwal Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie

18 maja 2018r. w piątkowe popołudnie rozpoczął się VII Pomorski Festiwal Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie. Uroczystego otwarcia dokonali prof. dr hab. Janusz Czerwiński i Wójt Gminy Nowa Karczma Andrzej Pollak. W trzydniowej rywalizacji wzięło udział 12 drużyn dziewcząt (rocznik 204 i młodsze).

22 maja 2018
Czytaj więcej o: VII Pomorski Festiwal Piłki Ręcznej w Nowej Karczmie