Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zaproszenie do złożenia oferty na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z autyzmem.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Karczmie poszukuje osób, fundacji i stowarzyszeń do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych dla 4 dzieci z autyzmem. Liczba dzieci może ulec zmianie.

17 maja 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z autyzmem.

Szansa na pracę

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s. c. Alicja Marmołowska Ewa Marmołowska rozpoczyna realizację II edycji projektu pn. „Akademia Zatrudnienia”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

29 kwietnia 2017

Zarządzenie Nr 24/2017 Wójta Gminy Nowa Karczma z dnia 25 kwietnia 2017 r.

W sprawie ogłoszenia konkursów na stanowiska dyrektorów publicznych szkół prowadzonych przez Gminę Nowa Karczma. Szczegóły

25 kwietnia 2017

PROJEKT KOŚCIERSKIE STREFY AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ - NA FINISZU

W dniu 21.04.2017r. w Sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się konferencja w ramach projektu „Kościerskie Strefy Aktywności Gospodarczej – przygotowanie dokumentacji strategicznej i techniczno – kosztorysowej”, na której gminy uczestniczące w przedsięwzięciu podsumowały cele i osiągnięte rezultaty dla obszaru funkcjonalnego, obejmującego cały teren powiatu kościerskiego.

24 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: PROJEKT KOŚCIERSKIE STREFY AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ - NA FINISZU

Spotkanie informacyjne w Kościerzynie: „Możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich dla osób bezrobotnych i pozostających bez pracy”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach zaprasza na spotkania informacyjne organizowane w dniach 20 kwietnia 2017 r. poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich dla osób bezrobotnych i pozostających bez pracy.

13 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne w Kościerzynie: „Możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich dla osób bezrobotnych i pozostających bez pracy”

Nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Zasady rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018 określa ustawa - Prawo oświatowe

(Dz. U. z 2017 r., poz. 60).

27 marca 2017
Czytaj więcej o: Nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM OFERTOWYM

Gmina Nowa Karczma ogłasza przetarg pisemny ofertowy na sprzedaż blachy trapezowej o powierzchni ok. 150 m2 w odcinkach o długości ok. 4 – 5 m pochodzącej z demontażu z budynku remizy strażackiej w Nowej Karczmie.

23 marca 2017

OGŁOSZENIE

o przystąpieniu do konsultacji społecznych w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla pięciu dokumentów strategicznych i sektorowych opracowanych w ramach projektu „Kościerskie Strefy Aktywności Gospodarczej – przygotowanie dokumentacji strategicznej i techniczno-kosztorysowej”

22 marca 2017
Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY NOWA KARCZMA o naborze wniosków o udzielenie dofinansowania zadań z zakresu modernizacji źródeł ciepła w 2017 r.

W związku z planowanym przystąpieniem przez Gminę Nowa Karczma do konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku  „Czyste powietrze Pomorza – edycja 2017” Wójt Gminy Nowa Karczma ogłasza wstępny nabór wniosków o udzielenie dofinansowania na modernizację źródeł ciepła w obiektach budowlanych na terenie Gminy Nowa Karczma.

14 marca 2017
Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY NOWA KARCZMA o naborze wniosków o udzielenie dofinansowania zadań z zakresu modernizacji źródeł ciepła w 2017 r.

Samorządowy Informator SMS

Przejdź do - Samorządowy Informator SMS

Od lutego 2017r. w Gminie Nowa Karczma działa bezpłatny system powiadamiania mieszkańców. Samorządowy Informator SMS to teleinformatycznym systemem wykorzystywany do masowego powiadamiania ludności na telefony komórkowe. System stanowi narzędzie do stałego kontaktu z mieszkańcami w zakresie przekazywania praktycznych informacji związanych z codziennym życiem mieszkańców.

3 marca 2017
Czytaj więcej o: Samorządowy Informator SMS