Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

DYPLOM Z MARZEŃ

Przejdź do - DYPLOM Z MARZEŃ

Rozpoczęła się XVI edycja programu stypendialnego „DYPLOM Z MARZEŃ” ponownie współfinansowana przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stolem. Serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów, którzy dostaną się na studia dzienne I stopnia realizowane w polskich uczelniach publicznych mających uprawnienia magisterskie lub jednolite studia magisterskie realizowane w polskich publicznych uczelniach akademickich, do składania wniosków o rekomendację LGD Stolem do uzyskania stypendium.

7 lipca 2017

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM OFERTOWYM

Gmina Nowa Karczma ogłasza przetarg pisemny ofertowy na sprzedaż kostki brukowej betonowej pochodzącej z demontażu z chodnika przy drodze gminnej w Lubaniu. Przedmiotem sprzedaży jest kostka brukowa betonowa koloru szarego o wymiarach 10x20x6 w ilości ok. 550 m2.

7 lipca 2017

Przesunięcia terminów rozstrzygnięcia konkursów

Gmina Nowa Karczma podaje do wiadomości, iż na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pod adresem https://wfos.gdansk.pl/uwaga-przesuniecie-terminu-rozstrzygniecia-konkursu-czyste-powietrze-pomorza umieszczono informację o przesunięciu terminu rozstrzygnięcia konkursu pn. Czyste powietrze Pomorza (edycja 2017), w ramach którego nasi mieszkańcy złożyli wnioski na wymianę kotłów grzewczych.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż do dnia 31 sierpnia 2017.

3 lipca 2017
Czytaj więcej o: Przesunięcia terminów rozstrzygnięcia konkursów

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM OFERTOWYM

Gmina Nowa Karczma ogłasza przetarg pisemny ofertowy na sprzedaż trzech bram garażowych wyposażonych w napęd elektryczny pochodzących z demontażu z budynku remizy strażackiej w Nowej Karczmie.

27 czerwca 2017

Ogłoszenie Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

Ogłoszenie Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Karczmie  dotyczące rozstrzygnięcia wyników postępowania na realizację specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z autyzmem w okresie od dnia 1 lipca 2017 r. do 30 czerwca 2018 r.

19 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Ogłoszenie Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

Badanie rolnicze

Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że na terenie województwa pomorskiego w dniach od 1 czerwca do 15 lipca br. jest realizowane badanie terenowe  „Rozpoznawanie upraw na podstawie zobrazowań radarowych i optycznych uzyskanych z satelit Sentinel 1 i Sentinel 2.

5 czerwca 2017

Zaproszenie do złożenia oferty na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z autyzmem.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Karczmie poszukuje osób, fundacji i stowarzyszeń do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych dla 4 dzieci z autyzmem. Liczba dzieci może ulec zmianie.

17 maja 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie do złożenia oferty na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z autyzmem.

Szansa na pracę

Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s. c. Alicja Marmołowska Ewa Marmołowska rozpoczyna realizację II edycji projektu pn. „Akademia Zatrudnienia”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

29 kwietnia 2017

Zarządzenie Nr 24/2017 Wójta Gminy Nowa Karczma z dnia 25 kwietnia 2017 r.

W sprawie ogłoszenia konkursów na stanowiska dyrektorów publicznych szkół prowadzonych przez Gminę Nowa Karczma. Szczegóły

25 kwietnia 2017

PROJEKT KOŚCIERSKIE STREFY AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ - NA FINISZU

W dniu 21.04.2017r. w Sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się konferencja w ramach projektu „Kościerskie Strefy Aktywności Gospodarczej – przygotowanie dokumentacji strategicznej i techniczno – kosztorysowej”, na której gminy uczestniczące w przedsięwzięciu podsumowały cele i osiągnięte rezultaty dla obszaru funkcjonalnego, obejmującego cały teren powiatu kościerskiego.

24 kwietnia 2017
Czytaj więcej o: PROJEKT KOŚCIERSKIE STREFY AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ - NA FINISZU