Gmina Nowa Karczma

Menu

Piknik Rodzinny w Skrzydłowie – relacja

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

W niedzielne popołudnie zorganizowany został piknik rodzinny w Skrzydłowie. Piknik rozpoczął się spektaklem teatralnym pt.: „Dzwonnik z Notre Dame”. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie tych najmłodszych widzów. Poza występem artystycznym były przesłania do widzów. Mowa była o tym, że należy pomagać biedniejszym i uciśnionym w potrzebie oraz że ważniejsze od wyglądu jest wnętrze człowieka

Po zakończonym teatrzyku wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na pyszny poczęstunek, największe powodzenie u dzieci jak i również u dorosłych miały przepyszne gorące gofry w wykonaniu pani Iwony.

Tego dnia nie mogło zabraknąć również innych atrakcji takich jak m.in. zabawy i konkursy z nagrodami, mini zjeżdżalnia, karuzela, pieczenie kiełbasek przy ognisku no i oczywiście super zabawa w przemiłej atmosferze.

Wszystkim, którzy pomogli przygotować dobrą zabawę, ale również tworzyć wspomnienia        z wakacji w imieniu Mieszkańców i Rady Sołeckiej w Skrzydłowie oraz Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie serdecznie dziękujemy.

Skip to content