W ŻYCIU MOŻNA WIELE ZMIENIĆ

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 maja 2008

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Karczmie realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

27 listopada br. odbyło się w Urzędzie Gminy w Nowej Karczmie, uroczyste spotkanie wszystkich beneficjentek, biorących udział w projekcie „Szansa na sukces również dla Ciebie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z: Wójtem Gminy, Przewodniczącym Rady Gminy oraz pracownikami ośrodka pomocy społecznej zaangażowanymi w realizację projektu.

Uczestniczki projektu otrzymały z rąk Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy Nowa Karczma certyfikaty. Następnie przy poczęstunku podzieliły się swoimi wrażeniami dotyczącymi uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach i innych działaniach przeprowadzonych w ramach projektu. Mają nadzieję, że zdobyta wiedza wpłynie na zmianę ich dotychczasowego trybu życia.

Wójt Gminy podkreślił, że spotkanie to, nie miałoby miejsca gdyby nie fundusze Unii Europejskiej, które pozwoliły na przeprowadzenie działań aktywizujących osoby bezrobotne. Przewodniczący Rady Gminy w swej wypowiedzi do uczestniczek projektu zaznaczył, że „najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, a kolejne już będą tylko Waszymi sukcesami”.

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Karczmie informują, że w przyszłym 2009 r. będą dalej zabiegać o środki finansowe na realizację projektu systemowego. W tym celu proszą o zgłaszanie się do ośrodka pomocy społecznej osób chętnych, które chciałyby podwyższyć swoje kwalifikacje lub zmienić coś w swym życiu. W życiu można wiele zmienić, trzeba tylko podejmować odpowiednie decyzje.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Podsumowanie programu 1

  Podsumowanie programu 1

 • Powiększ zdjęcie Podsumowanie programu 2

  Podsumowanie programu 2

 • Powiększ zdjęcie Podsumowanie programu 3

  Podsumowanie programu 3

 • Powiększ zdjęcie Podsumowanie programu 4

  Podsumowanie programu 4

 • Powiększ zdjęcie Podsumowanie programu 5

  Podsumowanie programu 5