Gmina Nowa Karczma

Dzień Dziecka 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

Dzień dziecka to taki dzień, w którym nie powinno zabraknąć radości i uśmiechu na twarzy każdego dziecka. Taki właśnie cel założyliśmy sobie również w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Niestety, koronawirus pokrzyżował nasze plany. Nie możemy spotkać się na naszej wspólnej zabawy w Lubaniu. Jednak nie zapomnieliśmy o naszych kochanych dzieciach, tych mniejszych i większych. Podarujemy Wam odrobinę humoru i zabawy w jedynej obecnie dostępnej formie, czyli za pośrednictwem Internetu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zumbowania. Przygotowaliśmy dla Was dwa programy ZUMBA KIDS i ZUMBA DLA MŁODZIEŻY. Zapraszamy nie tylko dzieci, również młodzież i osoby dorosłe.

Rozpoczęliśmy „Rodzinny konkurs układania puzzli online”. Udostępniliśmy link pod którym dostępny jest obrazek puzzli do ułożenia online.  Obrazek puzzli związany jest z naszą Gminą. Jest to Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Rodziny, które uzyskają najlepszy czas otrzymają nagrody.

Warto pamiętać, że prezenty i upominki to jedno, a obecność rodziców drugie, dlatego idealnym pomysłem na wspaniałe świętowanie będzie wspólna zabawa na zajęciach Zumby, ale także układanie puzzli. Bo przecież ważne, że razem!

Regulamin konkursu dostępny będzie również  na Facebooku GOKSiR.

Przeżyjcie tę niesamowitą przygodę razem z nami! Zapraszamy.

Obejrzyjcie filmiki

Skip to content