Gmina Nowa Karczma

Mikołajki 2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email

W niedzielne popołudnie 8 grudnia w gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie odbyło się  Spotkanie z Mikołajem. Tego dnia przygotowano dla uczestników mnóstwo atrakcji.  Pierwsza część spotkania dotyczyła podsumowania rodzinnego konkursu „Nasz SKRZAT”. Konkurs ten zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Karczmie i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – zgłoszono 33 prace. Komisja miała nie lada zadanie. Po długich namysłach i bardzo różnorodnych ocenach komisja przyznała punkty. Największą ilość punktów zdobyły trzy skrzaty:

  • Miłosz Kamila, Adam, Agata, Jakub i Wiktoria
  • Mielewczyk Emilia, Tomasz, Jan i Tymoteusz
  • Smentoch Justyna, Marek, Oskar, Oliwia i Otylia

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Drugą część – część artystyczną rozpoczęli aktorzy „Teatru Pana O” w przedstawieniu „W roztańczonej pracowni elfów”.  Emocje były wielkie, zwłaszcza gdy dzieci mogły wziąć czynny udział w zabawie.

Duży aplauz widowni wzbudził również Święty Mikołaj, który rzecz jasna także pojawił się na scenie. To właśnie na niego czekały niecierpliwie dzieci oraz na to co lubią najbardziej – na prezenty. No, ale któż ich nie lubi? Święty Mikołaj jednych pochwalił, innym przypominał jak być grzecznym – no i oczywiście wszystkim  rozdawał pyszne słodkości.

Był to dzień pełen wrażeń nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Dzień, który pozostawił wiele miłych i ciekawych wspomnień.

Organizatorami spotkania byli: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, Gminna Biblioteka Publiczna i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Karczmie

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólną zabawę.

Skip to content