Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Grand Prix w Tenisie Stołowym - IV kolejka

Przejdź do - Grand Prix w Tenisie Stołowym - IV kolejka

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie serdecznie zaprasza na IV kolejkę Grand Prix w Tenisie Stołowym, kolejny turniej odbędzie się 10 marca 2019 r. w Gminnej Hali Sportowej w Nowej Karczmie. Szczegóły na plakacie. Publikujemy również aktualną klasyfikację.

22 lutego 2019

Senior 60+ Kultura

Przejdź do - Senior 60+ Kultura

Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych – Kół Gospodyń Wiejskich w Nowej Karczmie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Senior 60+ Kultura”. W ramach projektu zorganizowany zostanie cykl bezpłatnych wyjazdów kulturalnych dla Seniorów. Szczegóły na plakacie.

5 lutego 2019

Grand Prix w Tenisie Stołowym III kolejka

Przejdź do - Grand Prix w Tenisie Stołowym III kolejka

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie serdecznie zaprasza na III kolejkę Grand Prix w Tenisie Stołowym, turniej odbędzie się 3 lutego 2019 r. w Gminnej Hali Sportowej w Nowej Karczmie. Szczegóły na plakacie.

 
29 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Grand Prix w Tenisie Stołowym III kolejka

Ferie Zimowe 2019

Przejdź do - Ferie Zimowe 2019

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w trakcie Ferii Zimowych 2019, wszystkie szczegóły na plakacie. Zapisy już od poniedziałku 28.01.2019 r. Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Gminna Biblioteka Publiczna w Nowej Karczmie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

25 stycznia 2019

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – podsumowanie

Przejdź do - XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – podsumowanie

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. My również graliśmy z WOŚP - 22 Wolontariuszy na terenie naszej gminy uzbierało kwotę 7.000,44 zł.
Dziękujemy, że mogliśmy po raz kolejny pokazać nasze pozytywne i gorące serca.

22 stycznia 2019

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat - Nowa Karczma

Rak piersi co roku odbiera życie kilkunastu tysiącom polskich Kobiet – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Często Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć. Tymczasem, tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniej mammografii nie zawsze gwarantuje, że obecnie nie zagraża nam nowotwór piersi. Bezpłatna mammografia w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ pozwala to skutecznie sprawdzić.

20 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat - Nowa Karczma

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

Przejdź do - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

Jak co roku gramy z WOŚP. 13 stycznia na terenie Gminy Nowa Karczma kwestować będzie 22 Wolontariuszy.

10 stycznia 2019